Powody, dla których powinniśmy kupować w second handach

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/manweb/domains/mancanweb.com/public_html/reefashion/wp-content/themes/mancanweb/single.php</b> on line <b>15</b><br />

Dlaczego warto kupować w second handach? 

Pieniądze

Oszczędności to w znacznej mierze najważniejszych czynników, dlaczego kupujemy w second handach. Możemy znaleźć wartościowe rzeczy i kupić je za ułamek ceny rynkowej. 

Niska cena za świetną jakość – po powód numer jeden. 

Świadomość mody odpowiedzialnej 

To wspaniałe uczucie, kiedy nie jesteśmy niewolnikiem mody, która zmienia się co sezon. W second handach wybieramy to, co nam się podoba, co jest dla nas stylowe i w czym świetnie się czujemy. Bez naśladowania i potrzeby częstej zmiany garderoby. Jak mawiała Coco Chanel “moda przemija, styl pozostaje”.

Oryginalność, styl vintage 

Second handy to skarbnica dla osób, które mają swój unikatowy styl. Mamy pewność, że nie będziemy nosić tej samej rzeczy, które podsuwają nam najnowsze kolekcje sieciówek i które noszą inne osoby. 

Jakość 

Najczęściej ubrania, które kupujemy z drugiej ręki były wielokrotnie prane i jeśli kupujemy je w świetnym stanie, to możemy być pewne, że dbając o nie, w takim stanie pozostaną jeszcze długo. Dobrej jakości ubranie są w stanie przeżyć życie właściciela.

Markowe metki 

Zakupy używanej odzieży często kończą się prawdziwymi “perełkami”. Klasyczne jeasny Levis’a, klasyczny płaszcz Burberry, apaszka Gucci – to wszystko możemy znaleźć robiąc zakupy z drugiej ręki.

Chronimy planetę 

Używając wielokrotnie to, co już zostało wyprodukowane wspieramy gospodarkę cyrkularną. W Polsce rocznie produkowane jest ok. 2,5 mln ton odpadów tekstylnych. Jest to konsekwencja nadmiernej konsumpcji. 

Macie jakieś dodatkowe powody, dla których kupujecie używane ubrania?

Explore More

Join our community and buy or sell
pre-loved items. Download now – it’s free!

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn More